Středisková brigáda v Dolíku – 17.1.2014

17. ledna, tedy příští sobotu, se uskuteční brigáda v “dolíku” , tedy v lesíku kam velmi často chodíme o schůzkách. Stav tohoto místečka je bohužel v dost špatném stavu, takže je třeba abychom ho trochu zvelebili. Této brigády se účastní celé středisko, včetně našeho oddílu. Budeme společně vyřezávat staré dřevěné porosty, vysekávat trávu a křoviska i sbírat nežádoucí odpadky. Na závěr, dovolí-li počasí, můžeme společně posedět u velkého ohně.
zahájení práce v 8:00, plánované ukončení v 16:00.
Světlušky a vlčata, přijďte prosím až v 11:00, až se nám ta práce trošku rozjede.
Vítání jsou i rodiče a ostatní přátelé kdykoli v průběhu dne.
Sraz přímo ve Sklenářově dolíku. Mapu najdete v příloze.
Nezapomeňte: pracovní oděv, pracovní rukavice, pití a svačinu a třeba i něco na opečení na ohni..

pozvanka na brigadu v doliku (1) – soubor s mapou ke stažení

Tento záznam byl publikován v AKTUALITY . Uložit odkaz do záložek.