Nový skautský rok jsme zahájili oddílovou schůzkou

Všechny vlčice se sešly v pátek, 9. září pohromadě v klubovně, aby zahájily nový skautský rok. Přišly skoro všichni členové a dokonce dva nováčci – Eliška a Saša, které byly s jásotem přijaty světluškami z družinky Dračice, které se stanou členy.

zase spoluuu! #prvnischuzka #konecnespolecne #vlčice #1.oddil #kutnahora

Fotka zveřejněná uživatelem Vlčice KH (@vlcice_kh),

Celá schůzka byla nahrávána a živě vysílána přímo do televize. Před našima očima se odehrávala show, s názvem Zaskautěte si prosím, kterou provázely světově známé moderátorky Hany a Johy.

Na zahřátí jsme si daly malý kvíz, ve kterém se moderátorky ptaly na otázky spjaté s naším letním táborem, který se uskutečnil v červenci. Jestlipak byste si tipli, které jídlo jsme na táboře neměly? Palačinky, langoše nebo kaši? :-)

V rámci show Zaskautěte si prosím byly vyzpovídány i nově příchozí členky a také účastnice vandru do Českého ráje, který se uskutečnil na konci prázdnin. Samozřejmě jsme nezapomněly i na společné foto. :)

14224766_1005225902927449_7787886433894404563_n

Tento záznam byl publikován v AKTUALITY . Uložit odkaz do záložek.